Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Lokal handlowy Czarnowice

Czarnowice, lubuskie

  • 900 000 zł
  • 220 m²
  • 4 090,91 zł/m²

Zdjęcie

REMAX Speedway

Skontaktuj się

Lokal handlowy Czarnowice

Czarnowice, lubuskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

900 000 zł

220 m²

4 090,91 zł/m²

Lokal handlowy Czarnowice

Zaktualizowane: 7 maja 2026

900 000 zł 220 m² 4 090,91 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 900 000 zł (4 090,91 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 220 m²
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/1
  • Budynek: biurowiec; rok budowy: 1973
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX Polska, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 34/9148/OLS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna, położona w miejscowości Czarnowice (woj. lubuskie, pow. krośnieński), zaledwie kilka minut od granicy polsko-niemieckiej. Oferta obejmuje dwie działki o łącznej powierzchni blisko 5.000 m², w tym działkę zabudowaną budynkiem magazynowo-biurowym, o bardzo dobrym standardzie technicznym. (...)

Agent

REMAX Speedway

536 799...

536 799 115

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

REMAX Speedway

536 799...

536 799 115

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

REMAX Speedway

Zostaw telefon, oddzwonimy